Hakkımızda

Yılların deneyimini arkasına alarak yeni teknolojileri çalışmalarına dahil eden
Ekip İnşaat, detaycı ve yetkin ekibiyle bir çok dev projenin önemli parçası olmaktan ve sektörün öncüsü olmaktan gurur duymaktadır.

8

Farklı Ülkede

15

Farklı Sektörde

46

Farklı İşveren İle

123

Proje Deneyimi

1985’ten beri Türkiye’de ve uluslararası piyasada var olan Ekip İnşaat; inşaat, ince işçilik ve inşaat danışmanlığı alanlarında verdiği hizmetler ile sektörün lider rmaları arasında yerini almıştır.

Çalışan güvenliğine ve sağlığına önem veren, bulunduğu çağın farkında olan ve bu doğrultuda, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip destekleyen ilkelerle hareket eden rmamız, uluslararası standartlarda kaliteyi ve inovatif düşünme biçimini kendisine misyon edinmiştir.

Özellikle inşaat alanında, tecrübesini ve teknolojiyi aynı paydada buluşturmayı başarabilmiş Ekip İnşaat, üstün malzeme bilgisine sahip profesyonel kadrosuyla, plaza, konut, havalimanı, okul, hastane, otel gibi projelere imzasını atmıştır.

Hayata geçirdiği bu tecrübeler sayesinde Ekip İnşaat,
eş zamanlı projeler gerçekleştirebilecek kapasiteye, teknolojiye ve deneyime sahiptir.

Geride bıraktığı 33 yılda olduğu gibi, ilk gün ki heyecanını koruyarak çözüm ortağı olduğu her projede güven ve memnuniyet sağlamaya devam eden Ekip İnşaat, sektördeki yenilikçi, vizyoner ve deneyimli duruşu ile toplum yaşamına ve estetiğe önem verdiğini gösteren projelerde var olmaya devam edecektir.

Ekip İnşaat, “A Kalite” ilkesi doğrultusunda kurulduğu günden bu yana hede erinde ilerlemektedir.