Hakkımızda

Yılların deneyimini arkasına alarak yeni teknolojileri çalışmalarına dahil eden
Ekip İnşaat, detaycı ve yetkin ekibiyle bir çok dev projenin önemli parçası olmaktan ve sektörün öncüsü olmaktan gurur duymaktadır.

8

Farklı Ülkede

15

Farklı Sektörde

46

Farklı İşveren İle

123

Proje Deneyimi

1985’ten beri Türkiye’de ve uluslararası piyasada var olan Ekip İnşaat; inşaat, ince işçilik ve inşaat danışmanlığı alanlarında verdiği hizmetler ile sektörün lider rmaları arasında yerini almıştır.

Çalışan güvenliğine ve sağlığına önem veren, bulunduğu çağın farkında olan ve bu doğrultuda, sektördeki teknolojik gelişmeleri takip edip destekleyen ilkelerle hareket eden rmamız, uluslararası standartlarda kaliteyi ve inovatif düşünme biçimini kendisine misyon edinmiştir.

Özellikle inşaat alanında, tecrübesini ve teknolojiyi aynı paydada buluşturmayı başarabilmiş Ekip İnşaat, üstün malzeme bilgisine sahip profesyonel kadrosuyla, plaza, konut, havalimanı, okul, hastane, otel gibi projelere imzasını atmıştır.

Hayata geçirdiği bu tecrübeler sayesinde Ekip İnşaat,
eş zamanlı projeler gerçekleştirebilecek kapasiteye, teknolojiye ve deneyime sahiptir.

Geride bıraktığı 33 yılda olduğu gibi, ilk gün ki heyecanını koruyarak çözüm ortağı olduğu her projede güven ve memnuniyet sağlamaya devam eden Ekip İnşaat, sektördeki yenilikçi, vizyoner ve deneyimli duruşu ile toplum yaşamına ve estetiğe önem verdiğini gösteren projelerde var olmaya devam edecektir.

Ekip İnşaat, “A Kalite” ilkesi doğrultusunda kurulduğu günden bu yana hede erinde ilerlemektedir.

Since 1985, Ekip Construction has been one of the pioneers in the sector providing construction, fine workmanship and building consultancy both nationally and internationally.

Our company, who attaches importance to employee safety and health, who is aware of its age and acts with the principles that follow and support the technological developments in this sector, has adopted the mission of quality and innovative thinking in international standards.

Ekip Construction was able to bring together its experience and technology in the same denominator. With its professional staff having superior material knowledge, the company has signed projects such as plaza, housing, airport, school, hospital and hotel.Thanks to these experiences, Ekip Construction has the capacity, technology and experience to realize simultaneous projects.

As in the 33 years left behind, Ekip Construction will continue to provide confidence and satisfaction in every project that it maintains its enthusiasm for the first day and will continue to exist in projects showing that it attaches importance to society life and aesthetics with its innovative, visionary and experienced stance in the sector.

Ekip Construction has been developing in line with the principle of “A+ Quality” since its establishment.